Przewóz osób niepełnosprawnych

Przewóz osób niepełnosprawnych nie należy do najłatwiejszych zadań ale my jesteśmy wstanie się tego podjąć. Mamy odpowiedni sprzęt aby przewozić osoby niepełnosprawne na terenie całego Poznania. Dzięki nowoczesnej flocie jazda jest bardzo przyjemna i komfortowa.

Najlepiej sami nas oceńcie sprawdzając jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy byli kulturalni a przede wszystkim skupieni na jeździe.

 

Transport osób - A.S. Politowicz

AS Politowicz – Przewóz osób z niepełnosprawnościami

Oferując Państwu usługi przewozu osób z niepełnosprawnościami, traktujemy naszą rolę z pełną powagą i odpowiedzialnością. Spoczywa na nas obowiązek zapewnienia naszym pasażerom bezwzględnego bezpieczeństwa i komfortu na czas podróży – niezależnie od warunków pogodowych, długości trasy i pory dnia lub nocy. Zapewniamy Państwa, że cały nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wypełniać te obowiązki z należytą sumiennością.

Przewóz osób niepełnosprawnych – Komfortowe pojazdy

Mając na względzie wygodę oraz swobodę pasażerów podczas jazdy, korzystamy z aut typu bus, przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami. W ich wyposażeniu znajdują się między innymi platformy, umożliwiające bezpieczne wprowadzenie wózka inwalidzkiego do wnętrza pojazdu, a także szyny, pasy i antypoślizgowe maty, które zapewniają bezpieczeństwo w czasie jazdy.
Nasze pojazdy są nowoczesne, wyposażone w systemy klimatyzacji i ogrzewania postojowego – dzięki czemu gwarantują doskonałe warunki jazdy o każdej porze roku.

Przewóz osób niepełnosprawnych – Kompetentny personel

Dbamy o to, abyście Państwo i Państwa bliscy czuli się z nami przyjemnie. Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie Państwu opieki kompetentnego zespołu o wysokiej kulturze osobistej, który doskonale zrozumie Państwa potrzeby i będzie dążył do ich zaspokojenia. Na nasz personel składają się osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy, wykazujące się empatią i rzetelnością w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Przewóz osób niepełnosprawnych – Elastyczna oferta

Z naszych usług przewozowych korzystają zarówno osoby prywatne, jak i szkoły, urzędy miast i gmin, ośrodki zdrowotne i rehabilitacyjne. Zapewniamy bezpieczny i komfortowy dojazd dzieciom i osobom dorosłym na zajęcia szkolne, zajęcia i turnusy rehabilitacyjne oraz wycieczki rekreacyjne. Oferujemy nasz transport zarówno w przypadku zleceń jednorazowych, jak i stałych, cyklicznych przejazdów w ustalonych terminach i porach.

Jesteśmy otwarci na indywidualne ustalenia i dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb tak, aby spełniała wszystkie Państwa oczekiwania.

KONTAKT

Transport osób - A.S. Politowicz

61-324 Poznań

ul. Ostrowska 532

 

tel./fax: 61 870 50 72

tel./kom.: 601 161 546 lub 601 161 547

Dyspozytor: 691 517 161

 

info@aspolitowicz.pl

p.politowicz@aspolitowicz.pl

 

Godziny Pracy Biura:

Pon-Pt 6.00 – 18.00