Wypożyczalnia busów Poznań

Wypożyczalnia busów to nasza propozycja dla tych, którzy lubią podróżować wygodnie, a zarazem bezpiecznie. Posiadamy rozbudowaną flotę nowoczesnych pojazdów, zróżnicowaną pod względem dopuszczalnej liczby pasażerów – dzięki temu bez trudu znajdziemy dla Państwa bus na wynajem, idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.
Oferowane przez nas busy na wynajem są kompleksowo wyposażone we wszelkie udogodnienia, które będą umilać Państwu wyjazd:

 • klimatyzacja,
 • ogrzewanie postojowe,
 • wygodne, rozkładane fotele,
 • miejsce na bagaż,
 • system audio i DVD.

 

Ponadto, posiadamy również pojazdy przystosowane do przewozu pasażerów poruszających się na wózku inwalidzkim.

Potrzebujecie Państwo wygodnego busa na weekendową wycieczkę z rodziną i przyjaciółmi? Musicie Państwo zawieźć delegatów na ważne spotkanie biznesowe? Oczekujecie pełnej dyspozycyjności pojazdu a prowadzić możecie sami? Proponujemy wypożyczenie busów dla 9ciu osób (wraz z kierowcą) których prowadzenie wymaga jedynie kategorii prawa jazdy B.

Transport osób - A.S. Politowicz - Usługi transportowe

Wypożyczalnia busów z kierowcą

Najlepszą gwarancją bezpieczeństwa i komfortu w podróży są busy na wynajem z kierowcą. Zależy nam na świadczeniu usług spełniających najwyższe standardy oraz na elastyczności w codziennej pracy, dlatego dbamy o to, by w naszym zespole znajdowali się jedynie kierowcy doświadczeni i wykwalifikowani, o wysokim poziomie kultury osobistej. Niezależnie od długości trasy i kierunku wyjazdu, zadbają o Państwa bezpieczeństwo i miłą atmosferę w czasie jazdy.

Wypożyczalnia busów bez kierowcy

Jeśli liczebność Państwa grupy przekracza możliwości auta osobowego, lecz nie ma potrzeby wynajmu kierowcy – proponujemy busy na wynajem bez kierowcy. Wspólnie wybierzemy auto, które będzie spełniało Państwa wymagania, zaś kierunek i plan wyjazdu pozostawimy w Państwa rękach.

Bezpieczne busy na wynajem

Jako profesjonalna wypożyczalnia busów poważnie i odpowiedzialnie traktujemy kwestie bezpieczeństwa naszych pasażerów. Poddajemy nasze pojazdy regularnym przeglądom technicznym i niezwłocznie usuwamy wszelkie, nawet najdrobniejsze usterki. Gwarantujemy Państwu podróż busami o wzorowym stanie technicznym i kompletnym zestawie wymaganych dokumentów.

Wypożyczalnia busów na różne okazje

Z oferty busów na wynajem możecie Państwo skorzystać w różnych okolicznościach:

 • uroczystości rodzinne,
 • spotkania biznesowe,
 • imprezy integracyjne,
 • wieczory panieńskie i kawalerskie,
 • wyjazdy rekreacyjne z przyjaciółmi,
 • przewozy pracownicze,
 • I inne, w zależności od Państwa potrzeb i planów.

 

Zapewniamy elastyczność i pomoc logistyczną w organizacji przejazdu. Służymy również naszą wiedzą i doświadczeniem. Oferowane busy na wynajem prezentujemy na naszej stronie internetowej – zapraszamy do zapoznania się i kontaktu w celu omówienia szczegółów i rezerwacji terminu wynajmu busa.

Wynajem busów osobowych

A.S. Politowicz z Poznania to nie tylko usługi transportowe, ale również wypożyczalnia busów Poznań. Firma oferuje wypożyczenie busów na korzystnych warunkach. Wszystkie z samochodów wypożyczanych przez firmę A.S. Politowicz to nowoczesne, kompleksowo wyposażone pojazdy, regularnie poddawane gruntownej i starannej kontroli. Busy oferowane przez A.S. Politowicz to wygodne, klimatyzowane pojazdy, które sprawią, że nawet najdłuższa podroż odbędzie się w komfortowych warunkach. Chętnie pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie zadania przewozowego, które spełni wymogi klienta pod każdym względem.

Wypożyczalnia busów - Proponujemy Państwu przewóz naszymi busami:

 • Fiat Ducato Panorama (8 miejsc + kierowca) – 9 komfortowych rozkładanych foteli dla pasażerów, klimatyzacja przód/tył, 6 komfortowych foteli, ogrzewanie postojowe, pojazd przystosowany do przewozu osoby na wózku inwalidzkim
 • Mercedes Sprinter ( 14 miejsc + kierowca ) – DVD, 14 pojedynczych komfortowych foteli dla pasażerów, klimatyzacja przestrzeni pasażerskiej, ogrzewanie postojowe, miejsce na bagaż 3 m3, pojazd przystosowany do przewozu osób na wózkach inwalidzkich
 • Iveco Daily ( 19 miejsc + kierowca ) – liczba miejsc 19 + kierowca , klimatyzacja, fotele regulowane, DVD, TV

Wynajem busów osobowych

KONTAKT

Transport osób - A.S. Politowicz

61-324 Poznań

ul. Ostrowska 532

tel./fax: 61 870 50 72

tel./kom.: 601 161 546 lub 601 161 547

Dyspozytor: 691 517 161

info@aspolitowicz.pl

p.politowicz@aspolitowicz.pl

Godziny Pracy Biura:

Pon-Pt 6.00 – 18.00