Kariera

Poszukujemy kierowców kategorii B i D

Jesteśmy renomowaną firmą transportową oferującą usługi przewozowe na terenie Polski.

Zakres obowiązków:

  • Przewóz dzieci i młodzieży do szkół i ośrodków nauczania.
  • Bezpieczne prowadzenie busów i autokarów.
  • Dbałość o stan techniczny pojazdu.
  • Realizacja zadań transportowych zgodnie z harmonogramem.

Oczekujemy:

  • Prawo jazdy kategorii B lub D.
  • Doświadczenie w prowadzeniu busów i autokarów będzie dodatkowym atutem.
  • Zaangażowania, odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Jeśli jesteś odpowiedzialnym kierowcą i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego na adres: info@aspolitowicz.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”.

Firma Transportowa A.S. Politowicz
61-324 Poznań ul. Ostrowska 532

tel: 61 8705072
tel: 601 161 546
tel: 601 161 547

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!