O FIRMIE

Nasza misja

Zależy nam na tym aby dostarczać naszym klientom usługi jak najwyższej jakości.

W Polsce gdzie bezpieczeństwo na drodze często zależy od innych uczestników ruchu, chcemy by nasi klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie podróżując z nami.

Naszą misją jest przede wszystkim zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i spokoju w podróży, która powinna być przyjemnym i godnym zapamiętania momentem.

Transport osób - A.S. Politowicz - Usługi transportowe
Transport osób - A.S. Politowicz - Usługi transportowe
Transport osób - A.S. Politowicz - Usługi transportowe
0 +

LAT

Transport osób

Bezpieczeństwo.

Doświadczenie.

Rozpocznij z nami swoją podróż.

Przedsiębiorstwo z Poznania, A.S. Politowicz, nie jest zwyczajną firmą przewozową; obrała sobie za cel oferować transport osobowy, wymagający od personelu odpowiedniego przygotowania praktycznego i wysokiej kultury osobistej.

Flota samochodowa A.S. Politowicz składa się z wygodnych i bezpiecznych pojazdów. Jednym słowem A.S. Politowicz jest to firma z klasą.

Transport osób

Logistycy z firmy Politowicz są w stanie zaplanować wszelkiego rodzaju przewozy osób. Zorganizują wyjazd pojedynczej grupy na wycieczkę, jak również kompleksową obsługę transportową olimpiady sportowej na trzy tysiące osób! Firma oferuje także profesjonalną obsługę przewozową imprez okolicznościowych, rodzinnych oraz spotkań biznesowych. Zróżnicowany tabor pozwala nam dopasować środek transportu do potrzeb klienta oraz liczebności grup.

W ofercie firmy znajduje się przewóz osób niepełnosprawnych, przewozy turystyczne oraz obsługa transportowa imprez zbiorowych. Każda usługa oferowana przez firmę charakteryzuje się indywidualnym podejściem do potrzeb i priorytetów zleceniodawcy, szczególnej staranności przy jej wykonaniu, a także umiejętności doświadczonych kierowców i wysokiej jakości taboru.

Jakość naszych usług docenili już goście targów promocyjnych, organizatorzy wesel czy komunii, wycieczek szkolnych ale także managerowie firm odpowiedzialni za przygotowanie imprez integracyjnych.

Najlepszy sposób na to, by przekonać się o wysokiej jakości naszych usług to z nich skorzystać- zapraszamy- A.S. Politowicz Poznań, ul. Ostrowska 532