Transfer na lotnisko Poznań

Usługa air port TRANSFER NA LOTNISKO Usługa air port transfer A.S. Politowicz

Dotarcie na czas na lotnisko to warunek konieczny jeśli zależy nam aby samolot nie odleciał bez nas. Niezależnie czy są to wyczekane wakacje z rodziną, podróż w interesach czy odwiedziny rodziny – obsługa lotniska i samolotu nie będzie na nas czekać w nieskończoność. Niestety zarówno komunikacja kolejowa jak i autobusowa nadal pozostawia wiele do życzenia w kwestii punktualności. Jak zatem zagwarantować sobie pewność dotarcia na lotnisko na czas?

Potrzebujecie Państwo szybkiego, wygodnego transportu na port lotniczy w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu lub Berlinie? Oczekujecie Państwo profesjonalnej obsługi i konkurencyjnej ceny? Zapraszamy do nas! Oferujemy Pańśtwu przejazd nowoczesnym, wygodnym busem na wybranej trasie!
Spełnianie potrzeb naszych Klientów jest dla firmy A.S. Politowicz priorytetem. Dlatego też, wychodząc naprzeciw znacznemu zapotrzebowaniu na transfery zarówno z i na lotniska, postanowiliśmy umożliwić wynajem busów na najbardziej pożądanych trasach.

Najbardziej popularne kierunki to:

 • Bus Poznań – Berlin
 • Bus Poznań – Warszawa
 • Bus Poznań – Wrocław
 • Bus Poznań – Modlin

Transfer na lotnisko!

Transfer komfortowym busem lub autokarem na lotnisko to jedna z najwygodniejszych form podróży. Bogato wyposażony bus, czysty i zadbany może odebrać nas z wygodnego dla nas miejsca, bez stresu, że się spóźni przez co minimalizujemy ryzyko, że w miejsce wylotu dotrzemy po czasie. Co więcej, korzystając z opcji transferu na lotnisko możemy również skorzystać z odbioru bezpośrednio spod naszego domu realizowanego w systemie tzw. „door-to-door”.

Transfer na lotnisko odbywają się wyłącznie nowoczesnymi, bogato wyposażonymi pojazdami, w pełni sprawnymi technicznie kierowanymi przez doświadczonych kierowców z wieloletnim stażem. Do dyspozycji naszych klientów mamy:

 • sześcioosobowe Mercedesy Viano,
 • czternastoosobowe Mercedesy Sprinter
 • dwudziestodziewięcioosobowe Isuzu,
 • pięćdziesięciotrzyosobowe Solarisy Vacanza.

 

W ramach naszej floty posiadamy również pojazdy przystosowane w pełni do transportu osób niepełnosprawnych, jak również właściwie przeszkolony personel.

Transport osób - A.S. Politowicz - Usługi transportowe

Air port transfer A.S. Politowicz

Realizujemy transfery na lotniska w:

 •  Warszawie,
 • Poznaniu,
 • Wrocławiu,
 • Gdańsku,
 • Berlinie.

Istnieje także możliwość zamówienia transferu na inne lotniska po wcześniejszym kontakcie z naszym biurem obsługi klienta, jak również przygotowania transferu na lotnisko mniejszych jak i większych grup zorganizowanych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w realizowaniu transportu osobowego jesteśmy w stanie zapewnić zarówno doskonałe warunki jak i terminowość transportu na wybranych trasach.

Gwarantujemy bezpieczną i komfortową podróż oraz zapewniamy, że do celu dotrzecie Państwo zawsze punktualnie. Dzięki naszym pojazdom Państwa wakacje czy też wyjazd służbowy rozpocznie się w terminie, bez żadnych opóźnień, komfortowo i bezpiecznie, pojazdami które mają regularne przeglądy technicznie i są dostosowane do potrzeb podróżujących.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem obsługi klienta pod numerem telefonu 61 870 50 72. Odpowiemy na każde zapytanie, robiąc wycenę państwa zapytania.

KONTAKT

Transport osób - A.S. Politowicz

61-324 Poznań

ul. Ostrowska 532

 

tel./fax: 61 870 50 72

tel./kom.: 601 161 546 lub 601 161 547

Dyspozytor: 691 517 161

 

info@aspolitowicz.pl

p.politowicz@aspolitowicz.pl

 

Godziny Pracy Biura:

Pon-Pt 6.00 – 18.00