Wynajem autokaru oraz przewozy autokarowe

Wynajem autokaru Poznań? Przewozy autokarowe? Do usług!

Poszukujesz firmy która oferuje wynajem nowoczesnych oraz zadbanych autokarów na terenie Poznania? A może potrzebujesz transportów dla wielu osób w takim razie zaoferujemy tobie naszą usługę przewozu autokarowego lub wynajmu autokratów na terenie Poznania i okolic.

Transport osób - A.S. Politowicz - Usługi transportowe

A.S. Politowicz wynajem autokarów Poznań

Kadra naszych kierowców składa się z wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów, których cechuje zarówno sprawność za kółkiem, jak również duża kultura osobista. Dzięki nim, Państwa podróż upłynie nie tylko szybko, ale także w miłej atmosferze.

Bezpieczne przewozy autokarowe Poznań – A.S. Politowicz

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem oraz z nowoczesną flotą co sprawia że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo przewozu to przede wszystkim umiejętności kierowcy oraz stanu pojazdu. My posiadamy najlepszych kierowców oraz niezawodne autokary. Sprawdź samemu galerię naszych autokarów i przekonaj się że podróż może być bezpieczna i przyjemna.

Proponujemy Państwu przewóz naszymi autokarami:”

  • Isuzu – 29 miejsc pasażerskich, klimatyzacja, rozkładane fotele, ogrzewanie postojowe, system audio, mikrofon
  • Solaris Vacanza – 53 miejsca pasażerskie, klimatyzacja, rozkładane oraz rozsuwane fotele, ogrzewanie postojowe, DVD, cafe bar, toaleta
  • Solaris Vacanza 2 – 55 miejsc pasażerskich, klimatyzacja, rozkładane oraz rozsuwane fotele, ogrzewanie postojowe, cafe bar, toaleta

KONTAKT

Transport osób - A.S. Politowicz

61-324 Poznań

ul. Ostrowska 532

 

tel./fax: 61 870 50 72

tel./kom.: 601 161 546 lub 601 161 547

Dyspozytor: 691 517 161

 

info@aspolitowicz.pl

p.politowicz@aspolitowicz.pl

 

Godziny Pracy Biura:

Pon-Pt 6.00 – 18.00